Piosenki Edith Piaf i nie tylko

14/11/2015

14 listopada o godz. 20.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej odbędzie się recital zatytułowany “Piosenki Edith Piaf i nie tylko” w wykonaniu Teatru Naszego w Michałowicach – Jadwigi Kuty – śpiew i Wiesława Prządki – akordeon.

Piosenki Edith Piaf i nie tylko

14 listopada o godz. 20.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej odbędzie się recital zatytułowany “Piosenki Edith Pia i nie tylko” w wykonaniu Teatru Naszego w Michałowicach – Jadwigi Kuty – śpiew i Wiesława Prządki – akordeon.

Wieczór muzyczny pt. „Piosenki Piaf i nie tylko”  nie będzie jedynie wspomnieniem wyjątkowej postaci jaką była Edith Piaf, ale spotkaniem z muzyką francuską, może tangiem i na pewno poezją. Zręcznie prowadzony dialog z Widzem i próba konfrontacji z utworami wykraczającymi poza ramy tytułu nie pozwala nazwać tego spotkania ani koncertem, ani recitalem, ani przedstawieniem teatralnym. Niezwykłymi interpretacjami piosenek popisze się Jadwiga Kuta – utytułowana aktorka i wokalistka, a towarzyszyć jej będą: światowej klasy akordeonista – Wiesław Prządka i wyjątkowy muzyk, wokalista i multiinstrumentalista – Jacek Szreniawa. Tych troje wybitnych artystów przeniesie widzów w świat dźwięków i pięknego słowa bez zbędnego zadęcia i patosu. Dla nastrojowych piosenek przeciwwagą będą dynamiczne utwory zarówno instrumentalne jak i niemal popowe przeboje. Występujący artyści uwielbiają improwizację z publicznością, stąd też reakcje widzów na pewno będą miały wpływ na przebieg wieczoru.

Termin: 14 listopada 2015 r., godz. 20.00

Miejsce: Sala widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej