Opowieść o kobietach i Mężczyznach

26/02/2021
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Iwony Loranc i Grzegorza Tomczaka, którzy wystąpią przy akompaniamencie Dawida Troczewskiego. „Opowieści o kobietach i mężczyznach” – to połączenie dwóch muzycznych projektów. Ona – Iwona Loranc – artystka o aksamitnym głosie, wyrafinowanej wrażliwości i wielce emocjonalnej sile przekazu, śpiewająco opowiada o kobiecym i męskim świecie; o emocjach, uczuciach, lękach, spotkaniach i rozstaniach. Towarzyszy jej w tych opowieściach On – Grzegorz Tomczak – autor wszystkich piosenek i ich współwykonawca. „Opowieści o kobietach i mężczyznach”, to opowieści o Was, Drogie Panie. Ale też i o Was, Szanowni Panowie. Bo tam, gdzie są kobiety, tam zjawiają się i mężczyźni. Zawsze tak było. To prawo natury.
Iwona Loranc – śpiew
Grzegorz Tomczak – śpiew, gitara
Dawid Troczewski – fortepian
Podczas koncertu obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy widzami.
Opowieści o kobietach i mężczyznach
26 lutego 2021 r., godz. 19.00
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las