NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie

26/03/2022

NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie

Joł, joł Jowisz! – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego…

Aby poznać lepiej duże i Małe ciała niebieskie oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.

Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip W układzie słonecznym ma ponad 60 milionów wyświetleń… i wiosną 2021 roku otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 180 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym Pociąg Elektryczny.

 

NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie

26.03.2022 r., godz. 12:00

sala widowiskowa

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

ul. Szkolna 16

bilety: 40 zł / 30 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP i na stronie www.bilety24.pl.

Wszyscy uczestnicy koncertu, niezależnie od rozmiaru, muszą zakupić bilet.