Mój ulubiony Młynarski

15/09/2017

Ten recital to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego Piosenki śpiewa „od  zawsze”. Tym razem jednak powstaje koncert Machalicy składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. Mój Ulubiony Młynarski to koncert na głos, dwie gitary i trąbkę, a czasem nawet akordeon. W programie m.in. Jeszcze w zielone gramy, Tango desperado, Nie ma jak u mamy, Bynajmniej, Moje ulubione drzewoNajpiękniejszy list miłosny, Idź swoją drogą (Sinatra), czy Blue Tango (Conte).

Piotr Machalica to nie tylko znakomity aktor, ale również utalentowany, niezwykle świadomy wokalista. Jest wybitnym interpretatorem, znanym z tego, że tekst piosenki podaje jak nikt inny. Towarzyszyć mu będą: Michał Walczak i Krzysztof Niedźwiecki przy gitarach oraz Paweł Surman grając na trąbce, akordeonie i instrumentach perkusyjnych.

Zapraszamy serdecznie na ucztę dla uszu oraz duszy – wspomnienie Mistrza – Wojciecha Młynarskiego.

 

15  września 2017 r., godz. 19.00
Sala widowiskowa CKiBP
Suchy Las, ul. Szkolna 16.
Bilety: 50 / 40 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP od 1 sierpnia (pon.-pt. w sierpniu w godz. 8.00-16.00, a od września w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl.