KONCERT ODWOŁANY! MIECZYSŁAW SZCZEŚNIAK & KRZYSZTOF HERDZIN trio

14/12/2016
fot.Jacek Pióro i Zosia Zija

fot.Jacek Pióro i Zosia Zija

Szanowni Państwo!

Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać koncert Mieczysława Szcześniaka & Krzysztof Herdzin trio, który miał się odbyć 14 grudnia 2016 r.

Niestety, z powodu choroby, artysta odwołuje wszystkie zaplanowane koncerty na ten czas.

Bilety zakupione w kasie CKiBP można zwracać do 22 grudnia w sekretariacie, a zakupione drogą elektroniczną przez serwis bilety24.pl zostaną zwrócone przelewem.

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do zakupu biletów na koncert Anity Lipnickiej w dniu 15 lutego 2017 r.

Mieczysław Szcześniak i Krzysztof Herdzin stworzyli wspólnie wyjątkowy projekt z serii „Great American Songbook”. Ten pierwszy zaśpiewał doskonale jak zawsze, ten drugi jest autorem stylowych i bezpretensjonalnych aranżacji. Muzycy zawiesili sobie poprzeczkę bardzo wysoko decydując się na utwory z repertuaru największych: Johna Lennona, Marvina Gaye’a czy Stevie Wondera. Wydawnictwo promują „This Is Not America” w oryginale wykonane przez Davida Bowiego i Pata Metheny oraz „Lovely Day” Billa Withersa i „Tears In Heaven”, ale również piosenki dużo mniej oczywiste, których odkrywanie sprawia wielką przyjemność.

Mieczysław Szcześniak nagrał siedem solowych płyt, na Festiwalu w Sopocie zdobył nagrodę Bursztynowego Słowika, odebrał aż trzy Fryderyki. Fani pokochali jego talent, niepowtarzalną barwę głosu i niespotykany wśród polskich solistów feeling. Swoją twórczością reprezentuje to, co w muzyce najbardziej finezyjne i wyszukane.

Krzysztof Herdzin z kolei jako jeden z nielicznych artystów z powodzeniem łączy działalność na polu muzyki klasycznej i jazzowej, filmowej oraz pop. Jest pianistą, aranżerem, dyrygentem. W różnych muzycznych rolach pojawił się aż na dwustu płytach, z czego szesnaście pokryło się złotem a trzy platyną. Jest autorem nagrodzonej Oscarem orkiestracji muzyki Jana A.P. Kaczmarka do filmu Finding Neverland, a także laureatem Fryderyka w kategorii jazzowy kompozytor/aranżer roku.

Skład:

Mieczysław Szcześniak – śpiew

Krzysztof Herdzin – aranżacje, fortepian, śpiew

Robert Kubiszyn – kontrabas

Cezary Konrad – perkusja

 

14 grudnia 2016 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Zwrot biletów: 

Bilety zakupione w kasie CKiBP można zwracać do 22 grudnia w sekretariacie, a zakupione drogą elektroniczną przez serwis bilety24.pl zostaną zwrócone przelewem.