Maciej Maleńczuk

26/05/2023

Recital Macieja Maleńczuka, to retrospekcja dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniona sekcją rytmiczną. Usłyszymy zarówno pieśni uliczne, jak i późniejsze dokonania Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci.

TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno.

Maleńczuk z kolegami z sekcji rytmicznej, to najnowsza wersja show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Maciej Maleńczuk

26 maja 2023 r., godz. 19:00

sala widowiskowa

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las