Kwartet

09/04/2018

Po sukcesie Scenariusza dla trzech aktorów, który pojawił się na deskach sucholeskiego Centrum Kultury w styczniu tego roku, 9 kwietnia zapraszamy widzów na Kwartet. Jest to kultowa już historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.

Kwartet Bogusława Schaeffera to inteligentny i dowcipny teatr w wyśmienitej obsadzie, gdzie bohaterowie usiłują odpowiedzieć na pytania fundamentalne. Ambitna próba znalezienia uniwersalnego i niepodważalnego ideału sztuki w miarę rozwoju spektaklu przemienia się w nieprzewidywalną grę z widzem, pełną żartów, przekomarzania i prowokacji, w trakcie której nikt nie może się czuć bezpieczny – ani aktorzy, ani publiczność odważnie włączana  do występu.

Na oczach widzów tekst wybitnego polskiego kompozytora i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem do fascynujących improwizacji znakomitych aktorów, którzy zostawiają sobie duży margines na zabawę z publicznością, dzięki czemu każdy spektakl jest zupełnie inny od pozostałych!

Wybitne aktorstwo, atmosfera „półprywatności”, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swoją niepowtarzalnością.

Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

 

Autor: Bogusław Schaeffer
Reżyseria: Mikołaj Grabowski
Obsada: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski,
Czas trwania: 70 min
9 kwietnia 2018, godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16

Bilety: 70zł/60zł (N/U) do nabycia od 1 marca w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. 9.00-17.00) oraz na www.bilety24.pl.