Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

02/12/2019 - 06/12/2019

Zapraszamy przedszkola, szkoły, kółka zainteresowań, całe rodziny, dzieci, dorosłych, dużych i małych konstruktorów do wzięcia udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Cenimy pomysłowość i oryginalność, jednocześnie nie zapominając o tradycji. Materiał i technologia wykonania prac są dowolne, ogranicza Was tylko wyobraźnia!
W tym roku organizatorzy przewidzieli nagrody finansowe. Zwycięzcy każdej kategorii wiekowej otrzymają 700 zł w przypadku prac zbiorowych i 500 zł w przypadku prac indywidualnych. Jest o co walczyć!

Szopki będzie można dostarczyć do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 16 w dniu 2 grudnia w godz. 9.00-18.00. Wręczenie nagród odbędzie się tradycyjnie podczas Sucholeskiej Noelki 6 grudnia.

Kartę uczestnictwa wraz z regulaminem znajdziecie Państwo poniżej:
Karta Zgłoszeniowa 2019