Koncert zespołu RPWL

17/09/2015

WZÓR PLAKAT_B1

W czwartek 17 września 2015 r. o godzinie 19:00 w Sali widowiskowej Centrum  Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie  wystąpi, po raz dziewiąty  w Polsce, znany art – rockowy zespół RPWL.

Początki kariery zespołu to działalność koncertowa oparta repertuarowo głównie na coverach grupy PINK FLOYD. Pierwsza, bardzo ciepło przyjęta, autorska płyta grupy RPWL pt. „God has failed” ukazała się w 2000 roku.  Od tego czasu zespół wydał już 11 płyt zarówno studyjnych, jak i koncertowych, promując je na setkach koncertów w całej Europie i obu Amerykach. Nasz kraj RPWL odwiedza systematycznie przy okazji każdej z tras, zdobywając coraz większe uznanie i grono stałych fanów.

Zespół ten gościł już na scenie sucholeskiej wiosna ubiegłego roku, a tak oto ich występ wspina dziennikarz Radia Afera- Andrzej Masłowski ”RPWL tym koncertem pokazali jak bardzo poszli do przodu. Z dobrego, lecz do niedawna jednak tylko przeciętnego zespołu, upomnieli się o wrota do ekstraklasy. To był świetny koncert. Nie tylko dla mnie, bowiem słów zachwytu nie było końca pośród większości opuszczających obiekt w Suchym Lesie”.

Na wrześniowym koncercie Artyści zaprezentują występy nawiązujące do krótkiej europejskiej trasy koncertowej Pink Floyd – „The Man and the Journey Tour” – która odbyła się w 1969 roku. Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Niemców zatytułowany „Wanted” ukazał się w 2014 roku.

Zapowiada się piękny muzyczny spektakl, który na pewno na długo zapadnie w pamięci słuchaczy.

Bilety: 40/30 zł (N/U), w dniu koncertu 50 zł