Koncert świąteczny

10/12/2015

Koncert Świąteczny_DRUK

Grudzień, poza szalonym okresem przygotowań świątecznych, jest również czasem radosnych, przedświątecznych spotkań w gronie przyjaciół, współpracowników czy znajomych. Okazją do takiego spotkania może być także koncert świąteczny w wykonaniu Ani Rusowicz, która po rewelacyjnym, walentynkowym koncercie w Suchym Lesie,  powraca do nas  z wyjątkowymi gośćmi , wśród których będzie  m.in. Renata Przemyk, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc z zespołu Future Folk i  Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy, Ania Brachaczek z zespołów Pogodno, BiFF. Taki zestaw artystów na pewno stworzy świąteczną aurę zarówno do podsumowania roku jak i wspólnego jego świętowania.

Termin: 10 grudnia 2015r., godz. 19.00

Miejsce: Sala widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej

Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: 50/40 zł (N/U), bilety grupowe od 15 os.: 40 zł w sprzedaży od 16 listopada