Koncert RPWL

15/04/2023

RPWL – niemiecki zespół muzyczny pochodzący z Freising w Bawarii. Choć dokonania zespołu mogą kojarzyć się z nowymi wersjami kompozycji Pink Floyd, muzycy od lat mają znacznie więcej do powiedzenia niż bycie tribute bandem legendarnego zespołu. Szybko wypracowali swój własny styl i na albumach prezentują autorski repertuar. Ich muzykę można zakwalifikować jako rock progresywny z elementami artrocka. Sama nazwa „RPWL” pochodzi od pierwszych liter nazwisk muzyków z początkowego składu zespołu.
Choć muzycy nigdy nie mieli komercyjnych ambicji i pragnęli spełniać jedynie marzenia o spędzaniu wspólnego czasu na scenie i dzieleniu się muzyką, osiągnęli sukces, koncertując nie tylko w Europie, lecz także w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Support TANYC

TANYC objawiła się szerszej publiczności w październiku 2020 roku. Carmen Tannich, to artystka, która z delikatnością i wrażliwością elfa porusza się po szerokim spektrum stylów i gatunków. Debiutancki album pt. Tanyc prezentuje wyjątkowy głos artystki, który surfuje z łatwością, gracją i elegancją przepływając wśród dźwięków.

15 kwietnia 2023, godz. 19:00

sala widowiskowa

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

ul. Szkolna 16 w Suchym Lesie