Koncert Ostatkowy Orkiestry Dętej z Chludowa

01/03/2022

Koncerty Ostatkowe Orkiestry Dętej z Chludowa, to już stały element naszej sucholeskiej tradycji. Podczas tegorocznego koncertu, który odbędzie się 1 marca w sali widowiskowej Centrum Kultury w Suchym Lesie, już po raz piąty zostanie wręczona nagroda Dębowego Liścia za zasługi dla Gminy Suchy Las.

Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do pięknego dorobku jakim jest ponad 70 lat istnienia chludowskiej Orkiestry Dętej. Pasja muzykowania często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ta skarbnica doświadczeń przekłada się na coraz większą różnorodność prezentowanego repertuaru. Najbliższy koncert uświetni dwójka solistów: Izabela Kwaśniewska-Pakuła i Zbyszko Tuchołka.

1 marca 2022 r., godz. 19.00
sala widowiskowe
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Ul. Szkolna 16, Suchy Las
Bilety w cenie 35 zł do nabycia od 9 lutego w sekretariacie CKiBP w poniedziałki w godz. 9:30-17:30, od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz na stronie www.bilety24.pl.