Koncert ostatkowy Orkiestry Dętej z Chludowa

05/03/2019

Koncerty Ostatkowe Orkiestry Dętej z Chludowa to już nasza sucholeska tradycja. Tym razem spotkamy się na koncercie muzyki filmowej i rozrywkowej w sali widowiskowej sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej 5 marca o godz. 19.00.

Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do pięknego dorobku jakim jest ponad 70 lat istnienia chludowskiej Orkiestry Dętej. Pasja muzykowania często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ta skarbnica doświadczeń przekłada się na coraz większą różnorodność prezentowanego repertuaru.

Na koncercie usłyszymy muzyczne motywy doskonale znane z filmów w wyjątkowych aranżacjach na orkiestrę dętą takie jak: „Everything I Do” z filmuRobin Hood: Książę złodziei”, „Purple rain” czy „Just a gigolo” w wersji big bandowej oraz wiązanka utworów z musicalu „Nędznicy”. Orkiestrze towarzyszyć będą wokaliści oraz gitarzysta solista Rafał „Zwierzak” Zieliński.

 

5 marca 2019 r., godz. 19.00
sala widowiskowa CKiBP
Ul. Szkolna 16, Suchy Las
Bilety: 15 zł (do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las oraz na www.bilety24.pl).

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Orkiestra Dęta w Chludowie

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las