Koncert Poznańskiego Kwintetu Akordeonowego z okazji Narodowego Dnia Niepodległości

11/11/2014

11 listopada obchodzony jest w Polsce Narodowy Dzień Niepodległości  – by podkreślić wyjątkowość tego święta zapraszamy na koncert Poznańskiego Kwintetu Akordeonowego, który odbędzie się w sali widowiskowej sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej. Początek koncertu: godz. 17.00.

Poznański Kwintet Akordeonowy działający od ponad 30 lat prezentuje najwyższy poziom artystyczny. Zespół ten założony przez Profesora Henryka Krzemińskiego,  wykładowcy  klasy akordeonu   Akademii   Muzycznej   im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, demonstruje wspaniałe wyczucie form wykonywanych utworów oraz unikalną zdolność precyzyjnej gry zespołowej.

Poznański Kwintet Akordeonowy jest jednym z niewielu tego typu zespołów istniejących na świecie. Od początku istnienia setki koncertów zarówno w kraju, jak również na estradach Europy, m.in.: Danii, Szwecji, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji dokonując  nagrań  radiowych i  telewizyjnych  w  Polsce,  Szwecji i Francji. Był też wielokrotnie nagradzany m.in. został laureatem GRAND PRIX Międzynarodowego Konkursu Zespołów Kameralnych  w Paryżu.

Bilety w cenie 10,- zł można zakupić w sekretariacie CKiBP w godz. 09.00 – 17.00 lub na stronie www.bilety24.pl.slideshow_1