BRAK BILETÓW – Koncert Meli Koteluk „Migracje”

20/02/2016

 

BRAK BILETÓW

MELA_2_plakat

Charyzmatyczna artystka znana z intrygującego głosu, subtelnych dźwięków i piosenek o poetyckim klimacie oraz porywających koncertów, Mela Koteluk, wystąpi wraz z zespołem 20 lutego 2016r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej CKiBP.

Zadebiutowała w 2012 roku albumem „Spadochron”, który odniósł duży komercyjny sukces i zyskał tytuł „Platynowej Płyty”. Album tworzą autorskie kompozycje, które stanowią połączenie popu i brzmień o charakterze alternatywnym. Całość tworzy historię opowiedzianą w bezpretensjonalny sposób, łączący klimat liryczno-poetycki z przestrzenią rockową. Za debiutancką płytę Mela otrzymała dwa Fryderyki 2013 w kategoriach Album Roku i Debiut Roku. Najnowsza płyta „Migracje” to zbiór niezależnych brzmieniowo kompozycji i polskich, autorskich tekstów. Całość dowodzi konsekwencji Meli i jej zespołu w pielęgnowaniu charakterystycznego języka, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. W warstwie brzmieniowej opiera się on na łączeniu akustycznych i syntetycznych brzmień, w warstwie słownej realizm ściera się z abstrakcją. Utwory ubarwia wiolonczela, a także flety, saksofony i klarnety. W ciągu miesiąca od premiery album „Migracje” stał się Platynową Płytą. „Moje piosenki adresowane są do słuchaczy o podobnej wrażliwości i sposobie widzenia świata. Nie mają ambicji misyjnych, nie są po to, by szokować. Powstawały z bieżących przeżyć, w sposób naturalny i pozbawiony kalkulacji. To, czego ja osobiście szukam w muzyce, to identyfikacji, która przynosi swego rodzaju ulgę i pewność, że nie jest się samemu w pewnych kwestiach” mówi Artystka o swojej twórczości.

Mela Koteluk od początku swojej działalności artystycznej proponuje alternatywę dla muzyki popularnej, jest artystką której z sukcesem udaje się zaistnieć z ambitnym repertuarem. Na koncercie w Suchym Lesie oprócz utworów z płyty „Migracje” wokalistka zaprezentuje także kompozycje z albumu „Spadochron”.

Termin: 20 lutego 2016r., godz. 18.00

Miejsce: sala widowiskowa,

ul. Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: 50 / 40 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP oraz na stronie www.bilety24.pl