Koncert Good Staff w Starym Barze

02/04/2022

Zespół Good Staff powstał w 2009 r. z inspiracji folkiem, pieśniami epoki renesansu i polskiej poezji nawiązując do wierszy Leopolda Staffa, Adama Asnyka, Jana Lechonia… Z tej mieszanki wyłonił się niepowtarzalny charakter brzmienia. W nowoczesnej oprawie poetycka liryka przeplata się z folkowym żywiołem. Zespół wydał trzy płyty Marzenie, Preludium i Bez kochania trudno. Ta ostatnia inspirowana polskimi, ludowymi pieśniami zaczerpniętymi z dzieł Oskara Kolberga. Podczas koncertów zespół tworzy wyjątkową atmosferę pełną ciepła, radości i energii, z którą będziemy mieli okazję spotkać się w Starym Barze w Chludowie. Koncert odbędzie się 2 kwietnia o godz. 19:00. Darmowe wejściówki na koncert można odebrać w Starym Barze w Chludowie, w Centrum Kultury w Suchym Lesie oraz filii bibliotecznej w Złotnikach.

Zespół Good Satff tworzą:
Anna Winiarska – śpiew
Marek Manowaski – instrumenty klawiszowe