KĄPIELE LEŚNE

16/07/2021 - 31/08/2021

Z okazji 30. urodzin Centrum Kultury w Suchym Lesie, zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w proponowanych przez nas wydarzeniach. Żeby łatwiej było Wam wziąć udział w warsztatach i spotkaniach, przyjedziemy do Was, do Waszej miejscowości. Jedną z naszych urodzinowych propozycji są KĄPIELE LEŚNE.

Gmina z lasem w nazwie zobowiązuje, zapraszamy więc na kąpiele leśne. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z różnymi ćwiczeniami i zasadami praktyki, ale jednocześnie odbywają samą kąpiel leśną wynosząc z niej liczne dobrodziejstwa. Kąpiele leśne i sesje dendroterapii można łączyć z edukacją przyrodniczą, historyczną, turystyką i krajoznawstwem, zajęciami muzycznymi i plastycznymi, ekologią i sozologią. Kąpiele te mają wymiar prozdrowotny.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek!

Zapisy 612 500 402 / ilość miejsc ograniczona

28 lipca godz. 18.00 – zbiórka w parku przy ul. Szkółkarskiej w Suchym Lesie

11 sierpnia godz. 17:30 – zbiórka na ul. Gogulcowej pod lasem

Kolejne miejsca i terminy wkrótce! 🙂