Kamil Bednarek z zespołem

24/03/2018

WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY JUŻ SPRZEDANE!

W 2010 roku w programie Mam talent wystąpił lider zespołu Star Guard Muffin, który zdobył dzięki temu dużą popularność. Od występu w programie ruszyła lawina sukcesów muzycznych zespołu, a nagrany w tym czasie debiutancki album Szanuj uzyskał status podwójnej platyny. Tym wokalistą był Kamil Bednarek, który wystąpi razem z zespołem w CKiBP 24 marca.

Kwiecień 2011 to wyjazd Kamila Bednarka z zespołem na Jamajkę, gdzie w studiu Tuff Gong w Kingston nagrał maxisingiel Jamaican Trip, a wśród gości pojawili się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy’ego. W tym samym roku wystąpił z zespołem na XLVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którym zaprezentował przebój Dni, których nie znamy Marka Grechuty.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę Jestem… promowaną m.in. przez single Cisza i Chodź ucieknijmy…. Album zdobył status diamentowej płyty. 29 maja 2015 roku na rynek trafił drugi studyjny album zespołu zatytułowany Oddycham, który był promowany przez single Chwile jak te, Sailing, Euforia oraz List. Płyta została zrealizowana m.in. Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser i osiągnęła status złotej.

Ubiegły rok przyniósł Kamilowi Bednarkowi nagrodę Eska Music Awards w kategorii Artysta roku, a w grudniu ukazał się album Talizman, z którego materiał będzie można usłyszeć na koncercie w Suchym Lesie.

KONCERT BEZ MIEJSC SIEDZĄCYCH!

24 marca 2018 r., godz. 20.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bilety: 45/35 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) oraz na www.bilety24.pl.