Kajak Kultury – kurs na Afrykę // Piknik na zakończenie lata

01/09/2019

Pożegnajmy wspólnie lato na pikniku, który odbędzie się na polanie przy ulicy Bogusławskiego w Suchym Lesie.  Zapraszamy Was do Afrykańskiej Wioski DRUM WORK, gdzie zatańczymy do muzyki granej na żywo, zagramy na bębnach afrykańskie rytmy i wysłuchamy bajek wywodzących się z czarnego lądu.

Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z akcją „Kajakiem po auto dla Matiego„, której kulminacja odbędzie się równolegle z naszym piknikiem.

W tym roku chcemy zaprosić Państwa do spędzenia szczególnego dnia, jakim jest 1 września w wyjątkowy sposób. Jeden z nas znalazł się w potrzebie, pomóżmy mu!
Adrian Kozak zbiera pieniądze na zakup samochodu specjalnie przystosowanego do potrzeb osoby z niepełnosprawnością. Samochód przekazany zostanie Mateuszowi Trzmielowi, mieszkańcowi naszej gminy.
Jak pomóc?
Istnieje wiele sposobów, ale szczególnie zachęcamy do udziału w charytatywnym spływie kajakowym, poprzedzającym nasz piknik. Dochód zostanie oczywiście przekazany na poczet akcji! Wpisowe wynosi 50 zł od osoby.
Spływ odbędzie się w dniu 01.09 na trasie Poznań – Czerwonak (ok 12 km). Start o godzinie 9:00 przy moście Rocha, finisz ok. godziny 11:00, przy AKWEN Marinie.

Organizatorzy zapewniają transport na trasie:
– Akwen Marina (Czerwonak)
– Most Rocha (Poznań)
– Piknik Na Zakończenie Lata (Suchy Las)

Szczegółowe informacje odnośnie zapisów, a także więcej o Mateuszu i niesamowitej wyprawie Adriana znajdziecie tutaj:
http://matiwstronemorza.pl/splywy/