Harfa, śpiew i legendy celtyckie- recital MORGAN

24/11/2016

harfa-spiew-i-legendy-celtyckie-fot-materialy-organizatora

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna wraz z Domem Bretanii oraz Regionem Bretania zapraszają serdecznie na wyjątkowy recital bretońskiej harfistki i śpiewaczki MORGAN 24 listopada o godz.19.00 w Sali widowiskowej CKiBP.

Morgan to harfistka i pieśniarka pochodząca z bretońskiej krainy Bigouden. Harfę odkryła  już w wieku 2 lat, a naukę gry na niej rozpoczęła, będąc ośmiolatką. Szybko opanowała do perfekcji technikę gry. Studiowała w Irlandii, gdzie poznała wiele tradycyjnych melodii irlandzkich, szkockich i amerykańskich. To właśnie celtycki repertuar upodobała sobie i opracowała na harfę i głos, aby zabrać słuchaczy w podróż po wyspach celtyckich, których legendy opowiada w formie pięknych ballad. Czarodziejskie dłonie Morgan wprawiają w wibracje nie tylko struny harfy, ale i serca miłośników tego instrumentu oraz muzyki celtyckiej.

24 listopada 2016 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bilety: 10/ 5 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl