Gospel Joy i Joanna Kołaczkowska

12/12/2021

SPECJALIŚCI OD RADOŚCI NA JEDNEJ SCENIE!

Joanna Kołaczkowska – aktorka kabaretu Hrabi – oraz Gospel Joy, podjęli współpracę, której efektem jest wspaniały, żywiołowy i pełen humoru teledysk „Zrobimy to razem”, a także wspólna trasa koncertowa!!!

Koncert Gospel Joy i Joanny Kołaczkowskiej to ładunek energii, radości, humoru i żywiołowości, bo czy można sobie wyobrazić coś bardziej dynamicznego niż gospel i kabaret na jednej scenie?

W repertuarze koncertowym rozbrzmiewać będą słynne hity gospel – jak Amazing Grace czy Oh, Happy Day, ale również przepełnione stylem z rodu czarnoskórych kościołów z Ameryki, utwory wypełnione duchowym i bardzo energetycznym charakterem. Wszystko wyśpiewane z mocą jednego z najlepszych polskich chórów gospel wraz z niepowtarzalną Joanną Kołaczkowską.

Gospel Joy & Joanna Kołaczkowska
12.12.2021r., godz. 19:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 16 w Suchym Lesie
bilety: 70/50 zł (N/U) do kupienia w sekretariacie CKiBP (pon. 9:30-17:30 i wt-pt 8:00-16:00) lub na stronie www.bilety24.pl.