EWA BEM – NOWY TERMIN

12/02/2023

Zapraszamy na koncert Ewy Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego w nowym terminie – 12.02.2023r. na godz. 19:00. Bilety kupione na pierwszy termin koncertu zachowują ważność.

Ewa Bem to niepowtarzalny, ciepły głos, sceniczna charyzma i autentyczność. Wspaniała wokalistka, wyjątkowa osobowość o nienagannych manierach estradowych. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju, a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji.

Należy do grona najwybitniejszych polskich wokalistek, a w środowisku jazzowym uważana za pierwsza Damę Polskiego Jazzu. Swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na ówczesne czasy na polskim rynku muzycznym. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej sceny jazzowej m.in. z Wojciechem Karolakiem, Zbyszkiem Namysłowskim, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Markiem Blizińskim, Henrykiem Miśkiewiczem. Od 1987 r., z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim, pianistą, aranżerem, kompozytorem, kolejną wielką postacią polskiej sceny muzycznej.

To właśnie m.in. przy akompaniamencie Andrzeja Jagodzińskiego głos Ewy Bem zabrzmi w sali widowiskowej w Suchym Lesie. Ten wyjątkowy muzyczny wieczór odbędzie się 11 grudnia.

Wykonawcami koncertu są:

Ewa Bem – śpiew
Andrzej Jagodziński – fortepian, kierownictwo muzyczne
Robert Majewski – trąbka
Adam Cegielski – kontrabas
Czesław „Mały” Bartkowski – perkusja

Ewa Bem
12.02.2023 r., godz. 19:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 16
bilety zakupione na pierwszy termin koncertu zachowują ważność / 100/70 zł do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon 9:30-17:30, wt-pt 8:00-16:00) oraz na www.bilety24.pl.