Dzień Tańca w Suchym Lesie

22/04/2023

W tym roku w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las świętujemy Międzynarodowy Dzień Tańca!

Już 22 kwietnia 2023 r. zapraszamy mieszkańców gminy, i nie tylko, na ciekawe warsztaty i wykład o tańcu. Będzie można poznać takie techniki tańca jak: street dance, wacking, breaking, tango, bachata, nie zabraknie tez zajęć tanecznych dla maluchów od 3 roku życia oraz dla dorosłych i seniorów! Wejście na jeden warsztat kosztuje 20 zł, a na tango 40 zł od pary. Zapraszamy również na wykład Między Słowem a ruchem. Jak „czytać” spektakl taneczny, na który obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie CKiBP oraz w bibliotece w Suchym Lesie. O 14:00 taneczna niespodzianka w Galerii Sucholeskiej!

Bilety na warsztaty dostępne na  Bilety24 – Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las .

Wejściówki na wykład do odbioru w sekretariacie CKiBP oraz w Bibliotece.

Zapraszamy!