DNI GMINY SUCHY LAS

15/06/2019

Otwarcie sceny o godz. 17.00

  • panie i seniorzy uczestniczący w zajęciach tanecznych CKiBP i wspólny taniec z publicznością
  • Inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora – edycja Suchy LasKarta Seniora ma na celu zwiększenie dostępności i zachęcenie seniorów do uczestnictwa w życiu publicznym poprzez stworzenie oraz rozwijanie systemu zniżek, ulg, preferencji i uprawnień umożliwiających łatwiejszy dostęp do ofert kulturalnych, rekreacyjno-sportowych i społecznych. Karta jest bezpłatna i może ją wyrobić każdy, kto ukończył 60 lat.Partnerem programu może zostać każdy podmiot, który przygotuje specjalną ofertę dla seniorówPodczas Dni Gminy na stoisku Ośrodka Pomocy Społecznej będzie możliwość uzyskania wszelkich informacji na temat tej inicjatywy.
  •  występ wokalny uczniów Przemysława Kosmowskiego z CKiBP
  • Biedruskowianie
  • występ wokalny uczniów Kasi Hybiak z CKiBP
  • Born to dance
  • MEZOObecny na ogólnopolskiej scenie muzycznej od ponad 15 lat (jubileusz świętowaliśmy w zeszłym roku na niezwykle energetycznym koncercie w CKiBP). Twórca takich hitów jak „Sacrum”, „Ważne”, „Kryzys”, „Po robocie” czy  „Aniele”. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem.Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show BITWA NA GŁOSY i doprowadził swój zespół MEZOTEAM do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Tabbem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. Mieszka w Suchym Lesie – jak śpiewa w jednej ze swoich piosenek to tutaj zapuścił korzenie.
  • Robert Wojciechowski BandRobert Wojciechowski to poznański muzyk, gitarzysta, kompozytor oraz showman. Podróżuje, gra na amerykańskich statkach z wyśmienitymi muzykami z całego świata, opływając Karaiby, niosąc rozrywkę międzynarodowej publiczności. W swojej karierze muzycznej występował na jednej scenie z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in. z zespołem Łzy, Raz Dwa Trzy, Ray’em Wilson’em (Genesis) czy Urszulą Lidwin. W 2013 roku, wraz z chórem Gospel Joy, został półfinalistą programu Mam Talent TVN, rok później zdobywał doświadczenie na kontraktach muzycznych w USA. W 2017r. artysta wydał solową płytę ,, Feel That You Live”, którą m.in. zaprezentuje w tym roku na Festivalu Bluesowym nad Odrą. W jego muzyce słychać inspiracje twórczością m. in. Erica Claptona, Elvisa Presleya czy Michaela Bubble.
  • KULT – Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 07 lipca 1982 roku w warszawskim klubie „Remont”. KULT to jeden z nielicznych w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już od niemal 40 lat.Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski. Niepowtarzalny głos i nierzadko prowokacyjne teksty pisane przez legendarnego Kazika, w  połączeniu z charakterystycznym brzemieniem klawiszy i sekcji dętej czynią z Kultu zespół jedyny w swoim rodzaju. Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle.Polscy radiosłuchacze znają doskonale utwory KULT-u ze wszystkich list przebojów np.”Piosenka młodych wioślarzy”, „Do Ani”, „Krew Boga”, „Polska”, „Parada wspomnień”, „Rząd oficjalny”, „Baranek”, „Kochaj mnie, a będę twoją”, „Gdy nie ma dzieci” i wiele innych.
  • pokaz laserowy