Dni Gminy Suchy Las 2024

15/06/2024 - 16/06/2024
Dni Gminy Suchy Las wracają przed halę Gminnego Ośrodka Sportu, co oznacza koncerty i występy artystów dużego formatu. 15 czerwca, razem z Sebastianem Riedlem będziemy śpiewać „W życiu piękne są tylko chwile”, „Wehikuł czasu” czy „Sen o Victorii”. Ale nie tylko zespół Dżem będzie rozgrzewał sucholeską publiczność do czerwoności. Z rockandrollowym repertuarem – począwszy od big-bitowych piosenek, przez hippisowskie manifesty, po romantyczne ballady, na sucholeskiej scenie wystąpi Ania Rusowicz! A to tylko przedsmak muzycznych atrakcji, których z całą pewnością nie zabraknie.
Wszyscy głodni nie tylko muzycznej rozrywki będą mogli zaspokoić swoje apetyty w strefie gastronomicznej. Już teraz zapraszamy na pierwszy w Suchym Lesie festiwal food trucków.
Podczas dwudniowego świętowania – 16 czerwca, nie zabraknie atrakcji dla naszych najmłodszych mieszkańców – będzie sportowo, będą animacje, dmuchańce, zabawy i konkursy.
Całość wzbogacą stoiska promocyjne, handlowe. Jak co roku do współorganizacji gminnego święta zaprosimy nasze jednostki pomocnicze – sołectwa i osiedla, które zawsze zachwycają niezwykle ciekawą i bogatą ofertą na swoich stoiskach.
Do zobaczenia zatem na Dniach Gminy.
Szczegóły wkrótce!