Country przy Pumptracku – Dni Gminy 2023

17/06/2023
Country przy Pumtracku, czyli Dni Gminy ‘23
W zupełnie innej niż dotąd konwencji zaplanowaliśmy tegoroczną imprezę z okazji Dni Gminy Suchy Las. W miejscu, którego oficjalna nazwa brzmi Teren Aktywnej Edukacji i Sportu, organizujemy wydarzenie o charakterze festynu rodzinnego i to w podwójnym znaczeniu, bowiem wierzymy, że Państwa rodziny, które się tam pojawią, stworzą wielką rodzinę gminy Suchy Las, bawiącą się w stylu country.
W centralnym punkcie chcemy postawić namiot z podłogą. To będzie królestwo DJ-a prowadzącego imprezę, tańczących uczestników i zespołu Electric Cowboyz, który wystąpi przed publicznością w kilku odsłonach. Pomiędzy występami – nauka tzw. Line Dance, czyli układy taneczne do muzyki country prowadzone przez profesjonalne nauczycielki tańca.
Przed namiotem-sceną ustawimy „wyspę” do wspólnego gotowania potraw, a jakże, rodem z Dzikiego Zachodu. Na festynowym terenie swoje stoiska będą miały także jednostki samorządu pomocniczego, czyli sołectwa i osiedla gminy Suchy Las. Przy nich zawsze można liczyć na rozmaite atrakcje, również kulinarne! A propos, nie zabraknie także stoisk kulinarnych, czyli foodtrucków, w których będzie można będzie kupić coś pysznego, a także stoisk z napojami dla małych i dużych uczestników. Oprócz urządzeń do zabaw i rekreacji, które są na tym terenie dostępne zawsze, zaproponujemy te nawiązujące do realiów Dzikiego Zachodu, a więc dmuchane zjeżdżalnie, byka rodeo (wielkie wyzwanie dla cowboy ów), krowę do dojenia czy stoisko do rzutu podkową.
Warto pojawić się w sobotę 17 czerwca od godz. 16.00 na terenie obok Ogródków Działkowych, koniecznie w ubraniu z Dzikiego Zachodu.
Najlepiej ubranym cowboykom i cowboyom wręczymy nagrody.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!