ANIA DĄBROWSKA. KONCERT

23/01/2015

AD_Brodziak5

Ania Dąbrowska, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów działająca na polskim rynku muzycznym od 12 lat. 23 stycznia o godz. 19.00 wystąpi wraz z zespołem w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie. Będzie to okazja do posłuchania na żywo największych przebojów z dotychczas wydanych pięciu płyt Artystki, której teksty, szczerość a do tego ciepły i miękki głos uwodzą każdego słuchacza.

Ania Dąbrowska – zadebiutowała w 2004 roku albumem „Samotność po zmierzchu”, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności. Wydawnictwo „Kilka historii na ten sam temat” z 2006 roku było jej pierwszym albumem nawiązującym do tradycji polskiej muzyki lat 60., co artystka kontynuowała na kolejnych dwóch płytach. Ania wydała dotąd pięć albumów studyjnych, z których cztery trafiły na pierwsze miejsce listy sprzedaży OLiS w Polsce i cztery uzyskały status platynowych. Jest jedną z najczęściej nominowanych artystek do Nagrody Muzycznej Fryderyk i obecnie ma na swoim koncie 8 wygranych statuetek. Do 2011 roku, łączna sprzedaż jej płyt w Polsce przekroczyła liczbę 250 tys. egzemplarzy.

Termin: 23 stycznia 2015r., godz. 19.00

Miejsce: Sala widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej

1. Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: 50 / 40 zł

Bilety dostępne w sekretariacie CKiBP oraz na www.bilety24.pl.

AD_Brodziak1