„10 SEKRETÓW MARILYN MONROE” – spektakl muzyczny Soni Bohosiewicz z okazji Dnia Kobiet

10/03/2017

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie. Tajemnice wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marylin Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…

W repertuarze pierwszego koncertu Soni Bohosiewicz znalazły się utwory Marilyn Monroe skrywające tajemnice gwiazdy Hollywood, a także piosenki z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” tj. „I wanna be loved by you”, „I’ve got you under my skin” „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”. Każdy koncert to muzyczna uczta i niezwykła opowieść we wspaniałej scenografii.

Obszar roboczy 1

SONIA BOHOSIEWICZ

Kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Jest jedną z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka.

Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych.

Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo.

Z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych, a od niedawna – tworzy własne i koncertuje.

10 marca 2017 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16

Bilety: 50/40/(N/U) do nabycia od w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl