Z literaturą Renaty Piątkowskiej za pan brat

22 września 2014

DSC00025

W niedzielne przedpołudnie 21 września 2014 roku w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchy Lesie rozpoczął się drugi cykl spotkań z dziećmi odbywający się w ramach Głośnego Czytania Książek. Tym razem najmłodsi mieli okazję wysłuchać opowieści napisanych przez Renatę Piątkowską. Po świecie bajek, stworzonym prze tę wszystkim doskonale znaną autorkę, dzieci oprowadziła lektorka Elżbieta Malwina Kożurno. Najmłodsi wraz ze swymi opiekunami spędzili niedzielny poranek w przyjemnej oraz ciepłej atmosferze. Z wielką uwagą wszyscy wsłuchiwali się w opowieści zaprezentowane w nieco inny sposób niż zwykle. Tak fantastycznie „opowiedziane” historie w większym gronie rówieśników są znacznie ciekawsze niż te zwyczajnie przeczytane do snu bajki przez rodziców, czy też dziadków. Wszyscy milusińscy z wielkim zainteresowaniem oraz z zachwytem oglądali w napięciu interpretującą teksty Piątkowskiej lektorkę, która włożyła w nie mnóstwo pozytywnej energii i humoru.