Wyniki konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową 2023

11 grudnia 2023

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ   Suchy Las, 07 grudnia 2023

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las.

1. 26- liczba prac, które wpłynęły na konkurs:
  2. 26- liczba prac spełniających wymogi regulaminu i poddanych ocenie komisji konkursowej
  3. 0 – liczba prac wykluczonych z konkursu ze względu na niezgodność z wymogami regulaminu.

Komisja konkursowa w składzie:

Barbara Mossor – Wilińska – przewodnicząca jury,

Ewa Kijuć – członek jury,

Tomasz Bukowski– członek jury,

sekretarz komisji: Paulina Szkudłapska

Po obejrzeniu i ocenie wszystkich prac dostarczonych przez uczestników konkursu, stosując kryteria oceny zawarte w regulaminie, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

1. Prace indywidulne:

Pierwsze miejsce w kategorii dzieci powyżej 8 lat: Anna Majewska.

Pierwsze miejsce w kategorii dzieci i młodzież powyżej 12 lat: Laura Wieloch

Wyróżnienie w kategorii dorośli powyżej 18 lat:

1. Malwina Kaźmierczak
  2. Stanisława Zuban
  3. Łukasz Woźniak

Pierwsze miejsce w kategorii dorośli powyżej 18 lat: Anna Golcz

1. Prace zbiorowe:

Wyróżnienie w kategorii dzieci do lat 6: grupa wiewiórek z przedszkola w Golęczewie (opiekun grupy: Julia Żuberek, szopka wykonana przy pomocy wychowawczyni, taty Dominiki i pani Ani)

Pierwsze miejsce w kategorii dzieci do lat 6: Grupa Elfów z Przedszkola Leśnych Ludków w Suchym Lesie ( opiekunka grupy: Jolanta Bieda)

Pierwsze miejsce w kategorii dzieci 7 do 9 lat: dzieci z klas 1-3 ze świetlicy szkolnej w szkole podstawowej 1 im. W. Bogusławskiego w Suchym Lesie (Opiekun : Katarzyna Kulas, Beata Walczak)

Pierwsze miejsce w kategorii dzieci 10 do 14 lat: Klara i Sara Wieloch

Wyróżnienie w kategorii prace rodzinne wielopokoleniowe tej kategorii:

1. Jadwiga i Bibiana Kaźmierczak z tatą
  2. Śnieżna Ferajna (Dorota Koźlarz, Sławomir Koźlarz, Antonina Koźlarz, Natalia Dachniewska)
  3. Rodzina Grabowskich (Julia Grabowska, Mikołaj Grabowski, Sylwia Kurant- Grabowska, Łukasz Grabowski)

Pierwsze miejsce w kategorii prace rodzinne wielopokoleniowe: rodzina Bromber ( Adam Bromber, Jerzy Bromber, Jerzy Rybarczyk, Maja Bromber)

1. Nagroda publiczności: liczbą głosów 364 – Śnieżna Ferajna (Dorota Koźlarz, Sławomir Koźlarz, Antonina Koźlarz, Natalia Dachniewska).