Warsztaty wielkanocne w filii bibliotecznej w Chludowie

2 marca 2018

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza dorosłych na warsztaty wielkanocne do filii bibliotecznej w Chludowie. Zajęcia odbędą się 26 marca 2018 roku o godz. 16.00.

Na Wielkanoc warto ozdobić nasze domy. Możemy zacząć już od drzwi, wykonując wielkanocny wianek, którego podstawą będzie wiklinowa obręcz. Uczestnicy będą mogli ponadto wykonać wielkanocne zające na klamerkach. Styropianowe zające fantazyjnie upięknione mogą być ozdobą każdego wielkanocnego stołu. Zajęcia poprowadzą instruktorki z poznańskiego studia artystyczno-reklamowego Ambientówka.

Warsztaty są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zapisanie się. Można to uczynić bezpośrednio w Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las przy ul. Szkolnej 16 (nr tel. 61 25 00 401) lub w filii bibliotecznej w Chludowie, ul. Szkolna 2 (nr tel. 61 8116 503).

Serdecznie zapraszamy.