Warsztaty czytania wrażeniowego

8 kwietnia 2022

Małgorzata Swędrowska uwielbiana przez dzieci  oraz rodziców autorka książek i animatorka czytelnictwa poprowadzi u nas warsztaty dla rodziców z maluchami. Chcemy pokazać, że z wierszami patronki roku – Marii Konopnickiej – można się świetnie bawić! Zapraszamy serdecznie do zapisywania się na zajęcia dotyczące czytania wrażeniowego, które odbędą się 23 kwietnia o godzinie 11:00 w Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie.

Zapisów na zajęcia można dokonać telefonicznie pod numerem 61 25 00 401.

Warsztaty odbywają się w ramach zadania „Od dalekiej do bliskiej – o (naszej) Marii Konopnickiej” realizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Suchy Las. Honorowym Patronem zadania jest Wójt Gminy Suchy Las, pan Grzegorz Wojtera.