Spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim

15 marca 2022

Był nauczycielem akademickim, handlowcem w japońskim przedsiębiorstwie, pomocnikiem kucharza na obozie dla niepełnosprawnych umysłowo w USA i Świętym Mikołajem podczas targu bożonarodzeniowego w Sapporo. Podróżował po Europie, Ameryce Północnej, Azji i Afryce. A teraz pisze, po polsku, angielsku i japońsku. I fotografuje. Po prostu opowiada historie. Jego publikacje to Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej (2014), Dzienniki japońskie. Zapiski z Roku Królika i Roku Konia (2015), Islandia albo najzimniejsze lato od  pięćdziesięciu lat (2018), Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji (2020).

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza wszystkich na spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim, które odbędzie się 22 kwietnia 2022 o godzinie 19.00. Wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny, należy jednak wcześniej pobrać darmową wejściówkę z Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie, filii bibliotecznej w Złotnikach lub Chludowie.

Fot. Materiały autora

Źródło informacji: www.piotrmilewski.com