PRACA! Poszukiwany :PRACOWNIK GOSPODARCZO – TECHNICZNY

7 czerwca 2018

CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY SUCHY LAS

Poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZO – TECHNICZNY

Opis stanowiska:

  • codzienna kontrola obiektu i wszystkich urządzeń
  • nadzór nad sprawnym usuwaniem ewentualnych usterek i awarii
  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • dbałość o infrastrukturę zewnętrzną
  • drobne naprawy
  • prace techniczno – montażowe
  • obsługa techniczna wydarzeń
  • rozklejanie plakatów
  • zakupy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektro-energetyczne E min. 1kV mile widziane do 20kV
  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.)
  • umiejętności współpracy i integracji zespole
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości

Oferujemy

  • Ciekawą, ambitną pracę w rozwijającej się instytucji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy

o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego,

na adres: kontakt@osrodekkultury.pl

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art. 6 ust.1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).