Oferta pracy!

18 stycznia 2024

Uwaga! Praca!

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las poszukuje osoby na stanowisko:

Szatniarka/Portierka

Szatniarz/Portier

Miejsce pracy: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 16

Obowiązki:

  1. Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej.
  2. Odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie odzieży w szatni.
  3. Zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na terenie obiektu.
  4. Udzielanie informacji dotyczących funkcjonowania instytucji.
  5. Otwieranie i zamykanie obiektu.
  6. Wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń.

Wymagania:

  1. Umiejętność obsługi klienta.
  2. Komunikatywność i uprzejmość.
  3. Sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  4. Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  2. Przyjazną atmosferę pracy.
  3. Możliwość rozwijania umiejętności w obszarze obsługi klienta.
  4. Elastyczny grafik pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: s.dubiel@osrodekkultury.pl.

Termin składania aplikacji: 31 stycznia 2024 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru przed podanym terminem bez podania przyczyny.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16, 62-002 Suchy Las.

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2, lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody.  Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.