Klub planszowy

5 września 2023

Zapraszamy do „Klubu Planszowego”

Czy macie ochotę na nieco rozrywki w jesienne (i nie tylko) wieczory? Jeśli tak, to mamy dla was idealną propozycję! Zapraszamy do biblioteki na spotkania w ramach „Klubu Planszowego” dla dorosłych i młodzieży – cyklu wydarzeń, które przeniosą was w świat fantastycznych przygód i ekscytujących rozgrywek.

Zapewniamy różnorodność gier, od strategicznych po kreatywne, od szybkich i dynamicznych po te, które wymagają skupienia i czasu do namysłu. To doskonała szansa, by wcielić się w rolę kupca, odkrywcy, magika czy podróżnika w czasie. Czy to będziecie ścigać się na torach Flamme Rouge, odkrywać tajemnice na planszy Clue, czy może budować swoje królestwo w Catanie – gwarantujemy wam solidną dawkę śmiechu i współzawodnictwa.

Spotkania „Klubu Planszowego” będą odbywać się co miesiąc w czytelni sucholeskiej biblioteki. To świetna okazja, by spotkać się z innymi miłośnikami planszówek, podzielić się swoimi ulubionymi grami i poznać nowe tytuły. Czy jesteście nowicjuszami w tej dziedzinie czy też doświadczonymi strategami – nasze spotkania są otwarte dla wszystkich! Pierwsze odbędzie się w piątek, 29 września o godzinie 18:00.  Swój udział można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod numerem 61-25-00-401. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie. Do zobaczenia przy planszach!