Janusz Radek. Koncert z okazji 70-lecia Biblioteki Publicznej Gminy Suchy las.

26 lutego 2018

CKiBP Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza 11 marca 2018 r. o godz. 17.00 na koncert Janusza Radka „Kim Ty jesteś dla mnie”, który uświetni obchody 70-lecia Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las.

Wokalista, niezależny pieśniarz i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych karierę wokalną rozpoczynał od śpiewania poetyckiego. W latach 90. występował w zespołach rockowych i punkrockowych. Przez dwa lata współtworzył krakowski kabaret Zielone Szkiełko. Od 1999 roku występuje w spektaklach teatralno-muzycznych. Artystę zapraszano do udziału w wielu koncertach okolicznościowych, podczas których wykonywał specjalnie przygotowane utwory lub covery znanych piosenek.

Janusz Radek obecnie głównie pisze i wykonuje własne piosenki. Albumy solowe artysty to: „Królowa nocy” (2004), „Serwus Madonna” (2004), „Dziękuję za miłość” (2007), „Dziwny ten świat – Opowieść Niemenem” (2009), „Gdzieś-po-Między” (2010), „Dom za miastem” (2011), „Z ust do ust” (2012), „Popołudniowe przejażdżki” (2015) i „Poświatowska/Radek – Kim Ty jesteś dla mnie” (2017). Najnowszy album to czternaście kompozycji do wybranych wierszy Haliny Poświatowskiej. Janusz Radek wziął na warsztat nie tylko pełne namiętności utwory, ale także wiersze filozoficzne. Projekt Poświatowska/Radek powstał w 2015 roku jako program koncertowy, który swoją premierę miał na Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Poświatowskiej.

Gorąco zapraszamy.

Bezpłatne wejściówki do odbioru:

Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie, ul. Szkolna 16

Filia biblioteczna w Chludowie, ul. Szkolna 2