Andrzej Grabowski i jego „telewizyjni przyjaciele”…

15 maja 2014

Grabowski 1 (4)

W Sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej przy ul. Szkolnej 16, 14 maja 2014 roku odbyło się spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim – autorem telewizyjnych programów dla dzieci, książek, piosenek, współzałożycielem dziecięcego zespołu „Fasolki” oraz redaktorem i producentem miesięcznika dla dzieci „Ciuchcia”. Spotkanie autora z najmłodszymi odbyło się w niezwykle wesołej atmosferze. Pan Grabowski opowiedział dzieciom kilka ciekawych i zabawnych historyjek, a także przeczytał fragmenty swych książek. Wszyscy uczestnicy wspólnie zaśpiewali też piosenki jego autorstwa. Niewątpliwie ogromną atrakcją dla dzieci okazało się być spotkanie z „telewizyjnymi przyjaciółmi” autora: kotem Budzikiem oraz słynnym Kulfonem. Dzieci miały również okazję same przekonać się jak wygląda praca z kukiełkami. Na koniec spotkania wręcz zasypały Grabowskiego pytaniami o pracę nad książkami i programami telewizyjnymi.