Spektakl „Seks dla opornych”

13/05/2018

Po raz kolejny zapraszamy na wspaniałą komedię – Seks dla opornych

Mimo tylu odsłon Seks dla opornych w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Dlatego już 13 maja zapraszamy na kolejne spotkanie z Alice i Henrym, granych przez znakomitych aktorów: Marię Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego.

Alice i Henry, to małżeństwo z dwudziestoparoletnim stażem wiodące zwyczajne, pracowite, wręcz banalne życie. Pragnąc ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność wybrali się na weekend do ekskluzywnego hotelu z podręcznikiem Seks dla opornych. Co z tego wynikło, to trzeba zobaczyć. Będzie emocjonująco, burzliwie, wzruszająco, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa.

Zapraszamy  do Sali Widowiskowej CKiBP

Autor – Michele Riml
Przekład – Hanna Szczerkowska
Reżyseria – Bożena Borowska
Scenografia – Ewa Strebejko-Hryniewicz
Obsada – Maria Pakulnis, Mirosław Kropielnicki

 

13 maja 2018 r., godz. 17.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16

Bilety: 50 zł/ 40 zł (N/U) do nabycia  w sekretariacie CKiBP w Suchym Lesie (poniedziałek-piątek godz. 9.00-17.00) oraz na stronie www.bilety24.pl . Bilety grupowe – dla grup powyżej 20 osób – w cenie biletów ulgowych.

Bilet ulgowy dostępny jest dla emerytów, rencistów uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie legitymacji uprawniającej do zniżki.