Półkolonie z UAM

02/08/2021 - 27/08/2021

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Miło nam poinformować, że także w tym roku w CKiBP Suchy Las odbędą się półkolonie dla dzieci organizowane we współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Fundacją Jeden Uniwersytet w ramach projektu „Przyszłość Wielkopolski w rękach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu” (POWR.03.01.00-00-T132/18).

Półkolonie odbędą się w datach:

dla dzieci w wieku 5-9 lat w terminie: 2-13.08.2021 r.
dla dzieci w wieku 10-14 lat w terminie: 16-27.08.2021 r.
Zajęcia będą odbywały się w Centrum Kultury Gminy Suchy Las

Udział w poszczególnych półkoloniach mogą wziąć dzieci w wieku 5-9 oraz 10-14 lat mieszkające na terenie Wielkopolski.

W ramach projektu dzieci otrzymają pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek), opiekę wychowawców, ubezpieczenie NNW oraz materiały plastyczne i warsztatowe – bezpłatnie!

Rodzice wnoszą opłatę w wysokości 50 PLN Jest to koszt autokarów na wyjazdy do Poznania. W minionym roku odwiedziliśmy  ogród ekologiczny w Wirach, Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie.

W PÓŁKOLONIACH WZIĄĆ UDZIAŁ MOGĄ DZIECI, KTÓRE DOTYCHCZAS NIE BRAŁY UDZIAŁU W PROJEKCIE „Przyszłość Wielkopolski w rękach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu”.

Zapraszamy do zapisów:
1. Wypełnij skrócony formularz rekrutacyjny
2. Poczekaj na potwierdzenie mailem czy znalazłeś się na liście uczestników ok 7 dni
3. Wypełnij i odeślij dokumenty rekrutacyjne do daty wskazanej w mailu
4. Otrzymaj potwierdzenie zakwalifikowania do projektu
5. Donieś oryginały dokumentów rekrutacyjnych

DZIECI W WIEKU 5-9 LAT

(jeśli link jest nieaktywny oznacza to że rekrutacja jest już zakończona)

Dookoła świata z UAM! – uczestnicy poprzez gry i zabawy poznają elementy kultur różnych krajów (m.in. Japonia, Indie, Meksyk), odbędą zajęcia prezentujące ciekawostki dotyczące tych kultur. Celem zajęć będzie zwiększenie umiejętności komunikacyjnych dzieci, zdolności pracy w grupie oraz umiejętności pozytywnego reagowania na styczność z innością. Poza zajęciami tematycznymi będą realizowane zajęcia warsztatowe, gry i zabawy. Dzieci wezmą udział w wyjeździe do zoo oraz do ogródka ekologicznego.

DZIECI W WIEKU 10-14 LAT

(jeśli link jest nieaktywny oznacza to że rekrutacja jest już zakończona)
PółEKOlonie – dbamy o środowisko – podczas półkolonii dzieci dowiedzą się jak dzięki codziennym nawykom mogą poprawić jakość swojego życia i zdrowia, oraz jaki ma to wpływ na środowisko. Odbędą się warsztaty zero waste oraz kuchni ekologicznej, prowadzący zapoznają dzieci z wiedzą nt. środowiska naturalnego. Dzieci wezmą udział w wyjeździe do zoo oraz do ogródka ekologicznego.