Noc w bibliotece – „Noc w Akademii Wyobraźni”

30/05/2014 - 31/05/2014

W nocy z dnia 30/31 maja 2014 r. w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las odbędzie się zorganizowana już po raz drugi Noc w Bibliotece. Hasłem majowej nocy będzie „Noc w Akademii Wyobraźni”. Scenariusz nocy powstał w ramach obchodzonych w tym terminie Światowych Dni Bajek. Impreza rozpocznie się o godz. 20.00 spotkaniem wszystkich uczestników w holu Centrum Kultury, gdzie będą mieli oni okazję zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi  całej zabawy oraz jej głównodowodzącym bohaterem – Panem Ambrożym Kleksem. Następnie młodzi ochotnicy podzieleni zostaną na cztery grupy oraz otrzymają pierwsze wskazówki. Przez najbliższe godziny odbędą wędrówkę po zaplanowanych szlakach, rozwiązując przygotowane dla nich  zagadki logiczne oraz plastyczne, zdobywając za prawidłowe ich rozwiązania specjalne bonusy. Po zdobyciu odpowiedniej wiedzy w „Akademii Wyobraźni” najmłodsi trafią do Biblioteki, w której będzie czekała na nich ostatnia zagadka do rozwiązania, będąca zwieńczeniem całej gry.

Do wzięcia udziału w całonocnej zabawie serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 11 lat.

Start  godz. 20.00 – 30 maja 2014 r. zakończenie godz. 8.00 – 31 maja 2014 r.

Udział dzieci w zabawie jest całkowicie bezpłatny.

UWAGA!!! Z dniem 10 marca 2014 r. limit miejsc na majową „NOC W WBILBIOTECE” został już wyczerpany.