Mikołajkowe Głośne Czytanie Bajek

04/12/2016

slider-mikolajkowe-glosne-czytanie-bajek

Z okazji zbliżających się wolnymi krokami świąt bożonarodzeniowych wszystkich najmłodszych zapraszamy na Mikołajkowe Głośne Czytanie Bajek do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie, które tym razem połączone będzie z warsztatami plastycznymi. 4 grudnia 2016 roku o godz. 11.00 Piotr Witoń zdradzi nam tajemnicę dotyczącą miejsca zamieszkania Świętego Mikołaja. Może kiedyś ktoś z Was zdoła go odwiedzić w jego śnieżnym zakątku? W końcu nie każdy ma szansę ujrzeć go na własne oczy podczas tego jednego dnia w roku we własnym domu przy pachnącej choince. Jednak, aby Mikołaj mógł również w tym roku wyruszyć w drogę potrzebne będą mu do tego nowe, super sprawne sanie. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami zdołamy je dla Mikołaja „wyczarować”. Zatem do dzieła… Uczestnictwo w niedzielnym czytaniu bajek jest bezpłatne, za okazaniem zaproszenia, po którego odbiór można się zgłaszać do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.