Mądra Mysz. Zuzia gra w piłkę nożną – Głośne Czytanie Bajek

04/03/2018

Wszystkich najmłodszych gorąco zapraszamy do sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej na kolejne Głośne czytanie bajek, które odbędzie się 4 marca 2018 roku o godz. 11:00. Piotr Witoń zabierze nas w podróż z książką autorstwa Liane Schneider „Zuzia gra w piłkę nożną” z serii pt. „Mądra Mysz”. Cykl obyczajowych opowiadań dotyczących najróżniejszych tematów, stara się w prosty i zrozumiały sposób objaśnić świat. Tym razem skupimy się na grze w piłkę nożną. Tytułowym bohaterem naszej historii jest Zuzia, początkujący gracz w drużynie piłkarskiej. Dzięki energicznej dziewczynce dowiadujemy się jak wygląda charakterystyczny strój piłkarza, albo jakie ćwiczenia składają się na trening „ligi trampkowej”.

Jeśli tylko macie ochotę dowiedzieć się więcej o piłkarskim hobby Zuzi, to udajcie się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie po darmowe zaproszenie na to spotkanie.

Serdecznie zapraszamy.