Koncert Noworoczny Macieja Markiewicza

03/01/2016

Nowy Rok w rytmie boogie-woogie

Nowy Rok Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna wita specjalnym koncertem w wykonaniu pianisty Macieja Markiewicza. Zapraszamy 3 stycznia o godz. 17.00 na koncert, który będzie niezwykłym, muzycznym połączeniem nowego ze starym, tradycji z nowoczesnością,  czyli tego z czym okres noworoczny wiąże się niezaprzeczalnie.

Maciej Markiewicz od ponad 30 lat tworzy muzykę zarówno o charakterze czysto klasycznym, we własnych, unikatowych aranżacjach, jak i muzykę filmową, jazz, blues czy boogie-woogie, oryginalnie łącząc różne style i gatunki muzyczne.

Na swojej artystycznej drodze Maciej Markiewicz współpracował z wieloma wybitnymi wykonawcami, m.in. z dyrygentem Januszem Powolnym, dyrygentem Zbigniewem Górnym, Grzegorzem Turnauem, Waldemarem Malickim, Leszkiem Możdżerem, Adamem Makowiczem, Hanną Banaszak, Krzysztofem Piaseckim, Tadeuszem Rossem, Ireneuszem Krosnym, Piotrem Rubikiem, Markiem Tomaszewskim (z duetu „Marek i Wacek”), Zenonem Laskowikiem, Zbigniewem Wodeckim, Wiesławem Prządką, Maciejem Stuhrem, Piotrem Bałtroczykiem i innymi.

Bilet na koncert może być wyjątkowym prezentem świątecznym i okazją do wspólnego spędzenia noworocznej niedzieli.

Termin: 3 stycznia 2016r., godz. 17.00

Miejsce: Sala widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie, ul. Szkolna 16,

Bilety w wyjątkowej, promocyjnej cenie: 25 zł/os. do nabycia w CKiBP i na stronie bilety24.pl od 7 grudnia 2015r.

Koncert Noworoczny_3