Koncert Ireny Santor

26/05/2015
fot. Ewa Modestowicz

fot. Ewa Modestowicz

Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor 26 maja 0 godz. 19.00 wystąpi z recitalem w Sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie.

Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

W ten wyjątkowy dzień- Dzień Matki zapraszamy na wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w listopadzie przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Bilety: 50 zł normalny/ 40 zł ulgowy (emeryci, renciści oraz studenci i uczniowie)

dostępne w Sekretariacie CKiBP oraz na stronach www.bilety24.pl