Dziecięcy kocyk

27/11/2021

Jeżeli w miłym towarzystwie i z fachową pomocą, chcesz nauczyć się czegoś nowego, co wciągnie Cię bez reszty i zabije nudę jesiennych wieczorów, to świetnie trafiłeś. Zapraszamy na kolejne z cyklu warsztaty szydełkowe. Tym razem szydełkować będziemy cieplutki kocyk. Wybierz swój ulubiony kolor, zapakuj dobry nastrój i wpadaj do nas.

Na warsztatach czeka na Ciebie fachowa pomoc, gotowa instrukcja oraz jeżeli wybierzesz opcję z materiałami, włóczka w wybranym kolorze i szydełko. Koszt warsztatów ze wszystkimi materiałami to 150 zł. Jeżeli wystarczy Ci instrukcja i fachowe wsparcie a włóczkę i szydełko masz swoje zapłacisz 50 zł.

Warsztaty odbędą się w sali plastycznej Centrum Kultury przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie w dniu 27 listopada w godz. 10:00-13:00.

Zapisy pod numerem 612 500 400 / 402 do 18 listopada.

Wzornik kolorów dostępny jest tu -> Wzornik Jeans Plus