Bajanie na dywanie – Smocze emocje

24/02/2023

Podczas kolejnego Bajania na dywanie w CKiBP damy upust swoim złościom wraz ze smokiem Fergalem, albo postaramy się je nieco oswoić. Nikt nie znosi sytuacji, w której ktoś mówi mu, co należy zrobić. Fergal to fajny gość, ale takich sytuacji wprost nie cierpi. I wówczas bardzo, ale to bardzo mocno się ZŁOŚCI! Nie radzi sobie z własnymi emocjami, z powodu czego przeżywa wiele rozterek. Wy też pewnie często wpadacie w gniew… Może wspólnie zastanowimy się jak tego uniknąć? Dla smoka o ognistym temperamencie to nie lada wyzwanie! Przekonajcie się sami czy znajdzie sposób na okiełznanie wypalającej we wszystkim dziurę złości. Wpadnijcie do biblioteki w piątek, 24 lutego 2023 roku o godz. 16:00 posłuchać historii Fergala. Będzie wprost emocjonująco.

Zachęcamy rodziców do zapisywania swych pociech pod numerem: 61 25 00 401 lub osobiście w bibliotece w Suchym Lesie.