11 Listopada – gra online „Tak zmienił się świat”

11/11/2020 - 15/11/2020

Muzeum Historii Polski w 15. edycji Przystanku Niepodległa zorganizowało grę online „Tak zmienił się świat”, jej rozgrywki będą odbywać się w dniach 11–15 listopada. Zagrać będzie można poprzez aplikację internetową przystanekniepodleglosc.muzhp.pl.

Fabuła gry dotyczy początków XX wieku i związana jest z przemianami komunikacyjnymi oraz kulturowymi tego okresu dziejowego. Pokazuje jaki wpływ miało radio na rozwój życia społecznego. Okazuje się, że dzięki tej nowoczesnej wówczas technice ludzie uzyskali łatwy dostęp do wielu informacji. W okresie dwudziestolecia międzywojennego dzięki niemu byli na bieżąco z ofertą edukacyjną, kulturalną, jak i sportową. Głównymi bohaterami gry jest rodzina Marcińskich, do której pewnego dnia trafia ten cudowny wynalazek – magiczne pudełko zwane radiem. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się jak dzięki niemu zmieniło się ich życie codzienne koniecznie zagrajcie w tą interesującą grę o historyczno-obyczajowym charakterze.

Zdobywcy najlepszych wyników w trakcie rozgrywek między 11 a 15 listopada 2020 zostaną docenieni atrakcyjnymi nagrodami.

Więcej informacji na ten temat oraz instrukcję jak wejść do gry znajdziecie pod adresem organizatora:

http://muzhp.pl/pl/c/2373/gra-tak-zmienil-sie-swiat

Bezpośredni link do gry:

https://przystanekniepodleglosc.muzhp.pl/

Wejdź do gry i uczcij z nami Narodowe Święto Niepodległości!