INDYWIDUALNA NAUKA GRY NA GITARZE

Zajęcia dla dzieci (6+), młodzieży i dorosłych

Jacek Ciepliński – muzyk, gitarzysta, wokalista i aranżer. Współzałożyciel Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele. Prowadzący od lat zajęcia, warsztaty muzyczne gitarowe i ukulelowe, indywidualne oraz grupowe. Jego motto to: Jeśli uczyć się grać to tylko dla przyjemności. Współpracował z takim artystami jak Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Piotr Gąsowski, czy Hanna Śleszyńska. 

Umiejętność gry na instrumentach daje wiele korzyści: rozbudza kreatywność, uczy koncentracji uwagi, poprawia pamięć, ułatwia naukę, poprawia koordynację słuchowo-ruchową, pomaga wyrażać emocje, uczy cierpliwości i wytrwałości, przyzwyczaja do wystąpień publicznych, daje wiarę w siebie, uwrażliwia na piękno.

Przemysław Kosmowski – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, dwie specjalności: Dyrygentura Chóralna i Edukacja Muzyczna, Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych – Menadżer Kultury.

Maciej Karnowski – gitarzysta, posiadający doświadczenie zarówno sceniczne jak i studyjne. Współpracował z wieloma artystami oraz brał udział m.in. w Eliminacjach do Przystanku Woodstock w 2011 r. Posiada dyplom Rockschool o międzynarodowym charakterze, uzyskamy na najwyższym poziomie w 2013 roku. Nauczaniem gry na gitarze i ukulele zajmuje się od 2014 roku.

 

poniedziałki i wtorki – Jacek Ciepliński

poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki – Przemysław Kosmowski

czwartki i piątki – Maciej Karnowski 

 

koszt: 44 zł / 45 min, 33 zł / 30 min (dzieci i młodzież)

                51 zł / 45 min, 40 zł / 30 min (dorośli)

  Oferta może ulec zmianie.