CHÓR

Ideą projektu jest przekazanie odrobiny muzycznej edukacji w interaktywny, żywy i zabawny sposób, nie zapominając o profesjonalizmie i dyscyplinie. 
Każda próba ma swój plan, w skład którego wchodzą: gry rytmiczne i edukacja muzyczna, rozciąganie ciała i rozgrzewka wokalna, gry muzyczne oraz repertuar pełen czarujących nut. 
Antonio Simão jest dyrygentem i gitarzystą, po ukończeniu studiów w Brazylii prowadził różnego rodzaju zespoły, pracując z ludźmi od 7 do 81 roku życia, w Niemczech, USA, Anglii, Brazylii i Polsce. Swoją muzyczną edukację kontynuuje studiując kierunek dyrygentura symfoniczna na Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Antonio zajmuje się również pracą z dziećmi w zakresie nauki języka angielskiego, prowadzi zajęcia jako nativspeaker.
Julia Dmochowska jest pianistką, kształci się na kierunku fortepian w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego. Ma bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno pracy indywidualnej nauczając gry na fortepianie, jak i pracy grupowej organizując wyjazdy wakacyjne, kierowane właśnie do dzieci i młodzieży.
Nasze międzynarodowe środowisko umożliwi wybranie odpowiedniego polskiego, angielskiego, a może jeszcze szerszego międzynarodowo repertuaru.
Zajęcia będą prowadzone przez dwóch instruktorów w językach angielskim i polskim.
czwartek, godz. 18:00-20:00
Szczegóły wkrótce.